Tablet Samsung Galaxy Tab A Sm-T580

24319

Samsung

Tablet i markes Samsung, modeli A Sm-T580

Me madhesi ekrani 10,1 inch dhe me rezolucion ekrani 1920x1200

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Me sistem Android™ 6.0 Marshmallow

Suporton micro SD deri ne 256GB. 2GB RAM ku mund te ruani foto, video etj

Kamera kryesore 8.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl

Opsion lidhje me wifi, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 10.1"
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 7300Mah
ROM 16GB
Networking WiFi
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet i markes Samsung, modeli A Sm-T580

Me madhesi ekrani 10,1 inch dhe me rezolucion ekrani 1920x1200

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Me sistem Android™ 6.0 Marshmallow

Suporton micro SD deri ne 256GB. 2GB RAM ku mund te ruani foto, video etj

Kamera kryesore 8.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl

Opsion lidhje me wifi, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 10.1"
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 7300Mah
ROM 16GB
Networking WiFi

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë