Tablet Samsung Galaxy Tab A Sm-T585

24317

Samsung

Tablet i markes Samsung, modeli Galaxy Tab A Sm-T585

Me madhesi ekrani 10.1 inch dhe me rezolucion ekrani 1200 x 1920

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Me sistem android

Me memorje te brendshme 16GB dhe suporton kart microSD ku mund te ruani foto, video etj

Kamera kryesore 8.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl

Suporton karte SIM (nano)

Opsion lidhje me wireless, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 10.1''
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1200
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 7300 mAh
Networking WiFi, 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit PLS LCD
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet i markes Samsung, modeli Galaxy Tab A Sm-T585

Me madhesi ekrani 10.1 inch dhe me rezolucion ekrani 1200 x 1920

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Me sistem android

Me memorje te brendshme 16GB dhe suporton kart microSD ku mund te ruani foto, video etj

Kamera kryesore 8.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl

Suporton karte SIM (nano)

Opsion lidhje me wireless, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 10.1''
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1200
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 7300 mAh
Networking WiFi, 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit PLS LCD

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë