Tablet TPC Cobalt T103G

27613

Cobalt

Tablet i markes Cobalt me dy karta sim

Ekran me madhesi 10" teknologjia IPS

Rezolucion HD 800x1280 pixel.

Tableti ka kamera kryesore 0,3 MP ndersa balloren kryesoren 2MP

Kapaciteti i memories flash sd card 8GB dhe RAM 1GB. Procesori quad core 1,3Ghz

Operon me sistemin Android 7,0. Ka wireless (802,11b/g/n dhe bluetooth dhe 3G modem(HSDPA/HSPA) dhe GSP

Vend per fishe audio 3,5mm audio jack

Me nje porte micro USB. Ne paketim do te gjeni fishen e karikimit dhe manualin e perdorimit

Marka Cobalt
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Madhesia e Ekranit 10.1"
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet i markes Cobalt me dy karta sim

Ekran me madhesi 10" teknologjia IPS

Rezolucion HD 800x1280 pixel.

Tableti ka kamera kryesore 0,3 MP ndersa balloren kryesoren 2MP

Kapaciteti i memories flash sd card 8GB dhe RAM 1GB. Procesori quad core 1,3Ghz

Operon me sistemin Android 7,0. Ka wireless (802,11b/g/n dhe bluetooth dhe 3G modem(HSDPA/HSPA) dhe GSP

Vend per fishe audio 3,5mm audio jack

Me nje porte micro USB. Ne paketim do te gjeni fishen e karikimit dhe manualin e perdorimit

Fleta e të dhënave

Marka Cobalt
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Madhesia e Ekranit 10.1"
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë