Tastiere dhe cover OMEGA per tablet 7" Indiana Orange

Shëno vlerësimin tënd

Tastiere dhe cover OMEGA per tablet 7" Indiana Orange

Tastiere dhe cover OMEGA per tablet 7" Indiana Orange

  • 6 muaj garanci

ALB0868

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere dhe cover OMEGA per tablet 7" Indiana Orange

Mbrojtje dhe rehati per tabletin tuaj.

Cover tableti ne forme portofoli me tastiere te inkorporuar.

Me mbajtese per te perdorur tabletin tuaj si nje mini laptop.

Ka 2 kapese me magnet per sigurine e tabletit.

Lidhje USB/micro USB.

E pershtatshme per tablet 7".

Ngjyra portokalli

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj