Telefon Aiek M5 Cardphone

 • 3 muaj garanci

3 490 Lekë

4 490 Lekë

-1 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Telefon Aiek M5 Cardphone

Telefoni me madhesine e nje karte krediti.
Aiek M5 eshte vetem 4.5mm i holle dhe mund te mbahet edhe ne portofol.
Me te mund te beni Telefonata dhe te dergoni Mesazhe si me cdo telefon tjeter dhe gjithashtu mund te degjoni Radio dhe mund te lidhni nje pajisje tjeter me Bluetooth.
Bateria mund te zgjase deri ne 4 ore kohe bisede dhe 96 ore standby.
Ka memorje te mjaftueshme per te mbajtur 50 mesazhe dhe 500 numra telefoni.

 • Specifikimet
 • Marka: Aiek
 • Garancia: 3 muaj
 • Permasa e Ekranit (inch): 1.0" LCD
 • Rezolucioni: 480x320
 • Sistemi Operativ: i thjeshte
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Procesori CPU: Single Core
 • Kapaciteti i Baterise: 320mAh
 • Networking: 2G
 • Teknologjia e Ekranit: TFT
 • Permasat (cm): 8.5 x 5.5 x 0.45
 • Memoria e Telefonit: ruan 50 SMS dhe 500 numra