Telefon Doogee GALICIA X5 Dual SIM

13663

8 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kase mbrojtese ne forme libri dhe Xhami Mbrojtes kushtojne 1490 Leke. Porosit KETU

Ekrani: 5.0" HD 1280x720 pixels
Lloji i ekranit: IPS, capacitive touch screen
Rrjeti: 3G
Procesori: MTK6580 Quad Core 1.3GHz
Sistemi Operativ: Android 5.1
RAM 1GB
Memorje e Brendshme: 8GB (mund te zgjerohet edhe 32GB nepermjet kartes Micro SD e cila nuk perfshihet)
Kamera Paresore: 5MP
Kamera Dytesore: 2MP
Kapaciteti I baterise: 2400mAh
Ngjyrat e kases: E zeze, e bardhe
Aksesoret te perfshire ne paketim: Fisha e karikimit Micro USB bashke me adaptorin Europian

Marka Doogee
Garancia 3 muaj

Më shumë informacion

Kase mbrojtese ne forme libri dhe Xhami Mbrojtes kushtojne 1490 Leke. Porosit KETU

Ekrani: 5.0" HD 1280x720 pixels
Lloji i ekranit: IPS, capacitive touch screen
Rrjeti: 3G
Procesori: MTK6580 Quad Core 1.3GHz
Sistemi Operativ: Android 5.1
RAM 1GB
Memorje e Brendshme: 8GB (mund te zgjerohet edhe 32GB nepermjet kartes Micro SD e cila nuk perfshihet)
Kamera Paresore: 5MP
Kamera Dytesore: 2MP
Kapaciteti I baterise: 2400mAh
Ngjyrat e kases: E zeze, e bardhe
Aksesoret te perfshire ne paketim: Fisha e karikimit Micro USB bashke me adaptorin Europian

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: