Telefon Doogee X6 PRO 4G Dual SIM

Shëno vlerësimin tënd

Telefon Doogee X6 PRO 4G Dual SIM

Telefon Doogee X6 PRO 4G Dual SIM

 • 3 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

12 792 Lekë

15 990 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ekrani: 5.5" HD 1280x720 pixels
Telefon me 2 karta SIM (Micro)

Lloji I ekranit: IPS, capacitive touch screen
Rrjeti: 3G dhe 4G LTE
Procesori: MTK6735 Quad Core
Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
RAM 2GB
Memorje e Brendshme: 16GB
Kamera Paresore: 5MP
Kamera Dytesore: 2MP
Kapaciteti I baterise: 3000mAh
Ngjyrat e kases: E zeze, e bardhe
Aksesoret te perfshire ne paketim: Fisha e karikimit Micro USB bashke me adaptorin Europian

 • Specifikimet
 • Marka: Doogee
 • Garancia: 3 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Madhesia e Kartes SIM: Madhesia e Kartes Sim: Standarte
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 5 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2 MP