Telefon Lenovo A396 Dual SIM

 • 3 muaj garanci

6 290 Lekë

8 490 Lekë

-2 200 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Telefon Lenovo A396 Dual SIM

Telefon Lenovo me 2 karta SIM

Modeli A396 i Lenovo me dy karta sim. Me nje kamera me rezolucion te larte per foto dhe video mjaft cilesore.

Me 512 MB kapacitet memorie e cila shkon deri ne 16GB nepermjet kartes micro SD (nuk perfshihet)

Suporton rrjetin 3G dhe 2G si dhe ka nje ekran 4" me rezolucion 800 x 480 pixels

Operon me sistemin operativ Android 2.3.5

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 3 muaj
 • Rezolucioni: 800 x 480
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • RAM: 256 MB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 1500mAh
 • Permasa: 118 x 63.5 x 12.2mm
 • Pesha: 350 gr
 • ROM: 4GB
 • Networking: 2G/3G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Memoria e Telefonit: 512 MB