Telefon Samsung Galaxy C5 32GB

Shëno vlerësimin tënd

Telefon Samsung Galaxy C5 32GB

Telefon Samsung Galaxy C5 32GB

 • 1 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

MS0151

46 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hedhur ne treg ne Maj te vitit 2016
Telefon me 2 karta SIM (Nano-SIM)
Rrjeti 4G LTE / 3G / 2G
Ekran 5.2" me rezolucion 1920 x 1080 pixels, Super AMOLED
Sistemi Operativ Android OS, v6.0.1 (Marshmallow)
Procesori Qualcomm MSM8952 Snapdragon 617
- Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.2 GHz Cortex-A53)
Memorja e brendshme 32GB
RAM 4GB
Kamera kryesore 16MP me dy drita flesh LED
Kamera dytesore 8MP
Kapaciteti i baterise 2600mAh
Permasat: 145.9 x 72 x 6.7 mm
Pesha: 143 gram

Na kontaktoni per t'u informuar rreth ngjyrave te ngelura ne gjendje

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 1 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 1 karte SIM, 2 karta SIM
 • Madhesia e Kartes SIM: Madhesia e Kartes Sim: Micro
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 4 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz, Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 16 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 8 MP