Telefon Samsung Galaxy J3 2016

Shëno vlerësimin tënd

Telefon Samsung Galaxy J3 2016

Telefon Samsung Galaxy J3 2016

 • 1 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

CM0275

21 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Telefon Samsung Galaxy J3 i vitit 2016

Me 1 ose 2 karta SIM (sipas preferneces)

Ngjyra flori, i bardhe ose i zi (na kontaktoni per t'u informuar rreth ngjyrave te ngelura ne stok)

Rrjeti 4G LTE

Ekrani 5.0"Super AMOLED Rezolucioni HD 1280x720pixel
Sistem Operativ Android OS, v6.0.1 (Marshmallow)
Procesor Quad-core 1.2 GHz
RAM 1.5 GB
Memorja e brendshme 8GB
Vend per karte Memorje
Kamera paresore 5MP me flesh LED
Kamera dytesore 2MP
Kapacitei i baterise 2600mAh (mund te hiqet)

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 1 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 1 karte SIM, 2 karta SIM
 • Madhesia e Kartes SIM: Madhesia e Kartes Sim: Micro
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1.5GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 5 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2 MP