Telefon Samsung Galaxy J5 2016

Shëno vlerësimin tënd

Telefon Samsung Galaxy J5 2016

Telefon Samsung Galaxy J5 2016

  • 1 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

MS0147

29 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Telefon Samsung Galaxy J5 i vitit 2016 (J510)

Me 1 ose 2 karta SIM (sipas preferneces)

Ngjyra flori, i bardhe ose i zi (na kontaktoni per t'u informuar rreth ngjyrave te ngelura ne stok)

Rrjeti 4G LTE

Ekrani 5.2"Super AMOLED Rezolucioni HD 1280x720pixel

Sistem Operativ Android OS, v6.0.1 (Marshmallow)
Procesor Quad-core 1.2 GHz
RAM 2 GB
Memorja e brendshme 16GB
Vend per karte Memorje
Kamera paresore 13MP me flesh LED
Kamera dytesore 5MP
Kapacitei i baterise 3100mAh (mund te hiqet)

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung
  • Garancia: 1 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi