Celular VKWorld Stone V3S

Nje celular i markes Stone model V3S, versioni me i ri i hedhur ne treg

Nje model i pershtatshem per njerez ne moshe te thyer apo femije, per shkak te formatit te thjeshte ne perdorim.

Telefoni eshte me nje strukture te tille qe eshte rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve.

Me dy karta sim dhe dy numra IMEI

Me bateri 2200mAh qe mban deri ne 36 ore perdorim dhe mbi 30 dit standby

Rezolucioni i videos 320*240 dhe kamera kryesore 0.3MP

Vjen ne tre ngjyra e zeze, blu dhe portokalli

Garancia 1 muaj
Rezolucioni 320*240
Karta SIM 2 karta SIM
Shpejtesia e Procesorit SPRD 6531D
Kamera Kryesore 0.3MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 2200 mAh
Madhesia e Ekranit 2.4"
Modeli i Telefonit Stone
Memoria e Telefonit 32MB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Celular VKWorld Stone V3S

Nje celular i markes Stone model V3S, versioni me i ri i hedhur ne treg

Nje model i pershtatshem per njerez ne moshe te thyer apo femije, per shkak te formatit te thjeshte ne perdorim.

Telefoni eshte me nje strukture te tille qe eshte rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve.

Me dy karta sim dhe dy numra IMEI

Me bateri 2200mAh qe mban deri ne 36 ore perdorim dhe mbi 30 dit standby

Rezolucioni i videos 320*240 dhe kamera kryesore 0.3MP

Vjen ne tre ngjyra e zeze, blu dhe portokalli

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj
Rezolucioni 320*240
Karta SIM 2 karta SIM
Shpejtesia e Procesorit SPRD 6531D
Kamera Kryesore 0.3MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 2200 mAh
Madhesia e Ekranit 2.4"
Modeli i Telefonit Stone
Memoria e Telefonit 32MB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë