Nokia 105 (2017)

26864

Nokia

Celular shume praktik dhe rezistent i markes Nokia modeli 105 (Viti i prodhimit 2017)

Me Nokia 105 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon

Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby.

Telefoni eshte me dy karta SIM. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore

Madhesia e ekranit 1.8" QVGA per nje kualitet te larte figure

Nokia 105 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore

Kufje standarde dhe porta e ngarkimit MicroUSB

4 MB memorje RAM. Permasat e telefonit 112.0 x 49.5 x 14.4mm

Gjithashtu mund te perdoret me internet GSM 900/1800 (EU)/ 850/1900 (US) dhe suporton rrjetin 2G

Opsione te tjera: Drite flesh per naten, ore dixhitale, makine llogaritese, kalendar, lojra, Fm radio

Marka Nokia
Garancia 1 vit
Rezolucioni 120x160
Karta SIM 2 karta SIM, WiFi
RAM 4MB
Kapaciteti i Baterise 800 mAh
Madhesia e Ekranit 1.8''
Networking 2G
Teknologjia e Ekranit TFT
Memoria e Telefonit 4MB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Celular shume praktik dhe rezistent i markes Nokia modeli 105 (Viti i prodhimit 2017)

Me Nokia 105 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon

Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby.

Telefoni eshte me dy karta SIM. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore

Madhesia e ekranit 1.8" QVGA per nje kualitet te larte figure

Nokia 105 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore

Kufje standarde dhe porta e ngarkimit MicroUSB

4 MB memorje RAM. Permasat e telefonit 112.0 x 49.5 x 14.4mm

Gjithashtu mund te perdoret me internet GSM 900/1800 (EU)/ 850/1900 (US) dhe suporton rrjetin 2G

Opsione te tjera: Drite flesh per naten, ore dixhitale, makine llogaritese, kalendar, lojra, Fm radio

Fleta e të dhënave

Marka Nokia
Garancia 1 vit
Rezolucioni 120x160
Karta SIM 2 karta SIM, WiFi
RAM 4MB
Kapaciteti i Baterise 800 mAh
Madhesia e Ekranit 1.8''
Networking 2G
Teknologjia e Ekranit TFT
Memoria e Telefonit 4MB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë