Telefon me dy karta i markes VKword

I thjeshte ne perdorim shume praktik

Me ekran 2.4". Ka vetem nje kamera kryesore me madhesi 2.0MP

Ben foto me format JPEG dhe video MP4.

Mund te degjoni muzike me format MP3, radio dhe ta perdorni si elektrik (flashlight)

Me internet rrjeti 2G GSM, frekuenca GSM 850/900/1800/1900MHz

CPU: Spreadtrum 6531. Mund te transferoni te dhenat tuaja nga telefoni juaj me ane te bluetooth-it 2.0

Nuk ka memorie te brendshme por pranon karte TF me kapacitet mbi 8 GB

Bateria me kapacitet 1450mAh. I thjeshte ne perdorim dhe shume praktik, me butona

Vjen ne disa ngjyra te ndryshme nga te cilat mund te zgjidhni te preferuarin tuaj

Me disa gjuhe: Anglisht, turqisht arabisht spanisht dhe hungarisht

Telefoni eshte shume rezistent ndaj goditjeve me force apo perplasjeve

Marka Vkworld
Garancia 1 Muaj
Rezolucioni 240*320 PIXEL
Karta SIM 2 karta SIM
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 1450mAh
RAM 32MB
ROM 32MB
Madhesia e Ekranit 2.4"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Telefon me dy karta i markes VKword

I thjeshte ne perdorim shume praktik

Me ekran 2.4". Ka vetem nje kamera kryesore me madhesi 2.0MP

Ben foto me format JPEG dhe video MP4.

Mund te degjoni muzike me format MP3, radio dhe ta perdorni si elektrik (flashlight)

Me internet rrjeti 2G GSM, frekuenca GSM 850/900/1800/1900MHz

CPU: Spreadtrum 6531. Mund te transferoni te dhenat tuaja nga telefoni juaj me ane te bluetooth-it 2.0

Nuk ka memorie te brendshme por pranon karte TF me kapacitet mbi 8 GB

Bateria me kapacitet 1450mAh. I thjeshte ne perdorim dhe shume praktik, me butona

Vjen ne disa ngjyra te ndryshme nga te cilat mund te zgjidhni te preferuarin tuaj

Me disa gjuhe: Anglisht, turqisht arabisht spanisht dhe hungarisht

Telefoni eshte shume rezistent ndaj goditjeve me force apo perplasjeve

Fleta e të dhënave

Marka Vkworld
Garancia 1 Muaj
Rezolucioni 240*320 PIXEL
Karta SIM 2 karta SIM
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 1450mAh
RAM 32MB
ROM 32MB
Madhesia e Ekranit 2.4"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë