Tone Infim Kufje Bluetooth HBS-900

  CM0433

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Tone Infim Kufje Bluetooth HBS-900

  Kufje bluetooth te markes LG model HBS-900

  Me  mbi 17 ore kohe bisede, 14 ore muzike dhe 23 dite standby

  Karikohet thjeshte per me pak se 2 ore

  Kufjet jane te nje modeli dhe dizenjo mjaft te vecante. Kalojne permes kokes dhe kane dy kufje per veshet, me magnet

  Cilesi mjaft e larte zeri per muziken apo telefonatat tuaja

  • Specifikimet
  • Permasa: 8.4 inches, 7.5 inches, 2 inches
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth