V-lovable 10000mAh Bateri e Jashtme

Shëno vlerësimin tënd

V-lovable 10000mAh Bateri e Jashtme

V-lovable 10000mAh Bateri e Jashtme

  • Garanci ne cilesi

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

V-lovable 10000mAh Bateri e Jashtme

Nje bateri e jashtme per te karikuar telefonin tuaj dhe jo vetem me nje kapacitet prej 10000mAh.

E thjeshte per ta perdorur, tregon ne nje ekran te vogel % e baterise qe mbetet kur karikoni smartphon-in tuaj apo tabletin.

Lidhet me dy pajisje njekohesisht

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: Kapaciteti i Baterise: 10000 mAh
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta
  • Input: DC5V 1.5A
  • Output: DC5V 1A/2A