Xiaomi Redmi 4A Gold

18604

18 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Smartfon ekonomik dhe me parametra te larta nga gjigandi XIAOMI
Performance e larte gjate perdorimit fale Procesorit QuadCore me shpejtesi 1.4GHz dhe 2GB RAM mundeson perdorimin e disa aplikacioneve njeheresh
Ekran 5.0 inç me definicion te larte HD. Mund te shikoni cdo detaj nga fotot e mrekullueshme te shkrepura nga kamerat 13MP dhe 5MP
Bateri me kapacitet 3120mAh per te punuar disa ore me Smartphonin Xiaomi 4A vetem me nje karikim te plote.
Ngjyre e vecante flori-shampanje dhe ekran me konture te bardha

Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G Smartphone MIUI 8 Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz 2GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Bluetooth 4.1 Infrared Gyroscope Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G Smartphone MIUI 8 Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz 2GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Bluetooth 4.1 Infrared Gyroscope

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3120mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 13.9 x 7 x 0.85

Më shumë informacion

Smartfon ekonomik dhe me parametra te larta nga gjigandi XIAOMI
Performance e larte gjate perdorimit fale Procesorit QuadCore me shpejtesi 1.4GHz dhe 2GB RAM mundeson perdorimin e disa aplikacioneve njeheresh
Ekran 5.0 inç me definicion te larte HD. Mund te shikoni cdo detaj nga fotot e mrekullueshme te shkrepura nga kamerat 13MP dhe 5MP
Bateri me kapacitet 3120mAh per te punuar disa ore me Smartphonin Xiaomi 4A vetem me nje karikim te plote.
Ngjyre e vecante flori-shampanje dhe ekran me konture te bardha

Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G Smartphone MIUI 8 Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz 2GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Bluetooth 4.1 Infrared Gyroscope Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G Smartphone MIUI 8 Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz 2GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Bluetooth 4.1 Infrared Gyroscope

Fleta e të dhënave

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3120mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 13.9 x 7 x 0.85

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: