Xiaomi Redmi 4A Gold

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

18604

18 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Smartfon ekonomik dhe me parametra te larta nga gjigandi XIAOMI
Performance e larte gjate perdorimit fale Procesorit QuadCore me shpejtesi 1.4GHz dhe 2GB RAM mundeson perdorimin e disa aplikacioneve njeheresh
Ekran 5.0 inç me definicion te larte HD. Mund te shikoni cdo detaj nga fotot e mrekullueshme te shkrepura nga kamerat 13MP dhe 5MP
Bateri me kapacitet 3120mAh per te punuar disa ore me Smartphonin Xiaomi 4A vetem me nje karikim te plote.
Ngjyre e vecante flori-shampanje dhe ekran me konture te bardha

Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G Smartphone MIUI 8 Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz 2GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Bluetooth 4.1 Infrared Gyroscope Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch 4G Smartphone MIUI 8 Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz 2GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Bluetooth 4.1 Infrared Gyroscope

 • Specifikimet
 • Marka: Xiaomi
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 3120mAh
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Permasat (cm): 13.9 x 7 x 0.85