Xiaomi Redmi 4X

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

18663

21 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Smartfon ekonomik dhe super parametra nga gjigandi XIAOMI
Performance e larte gjate perdorimit fale Procesorit OctaCore me shpejtesi 1.4GHz dhe 2GB RAM mundeson perdorimin e disa aplikacioneve njeheresh
Ekran 5.0 inç me definicion te larte HD. Mund te shikoni cdo detaj nga fotot e mrekullueshme te shkrepura nga kamerat 13MP dhe 5MP
Bateri me kapacitet 4100mAh per te punuar disa ore me Smartphonin Xiaomi 4X vetem me nje karikim te plote.
Ngjyre e vecante flori-shampanje dhe ekran me konture te bardha
Opsioni per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit

Xiaomi Redmi 4X 4G Smartphone 5.0 inch MIUI 8 Snapdragon 435 Octa Core 1.4GHz 13.0MP Rear Camera Fingerprint Scanner 4100mAh Battery

 • Specifikimet
 • Marka: Xiaomi
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 4100mAh
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Permasat (cm): 13.9 x 7 x 0.87