Xiaomi Redmi Note 4 32GB

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

25 990 Lekë

28 990 Lekë

-3 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

- Kase mbrojtese 790 Leke. Porosite KETU

- Xhami mbrojtes kushton 390 Leke. Pororsite KETU

Smartfon ekonomik dhe super parametra XIAOMI
Performance e larte gjate perdorimit fale Procesorit OctaCore me shpejtesi 2.0GHz dhe 3GB RAM mundeson perdorimin e disa aplikacioneve njeheresh
Ekran 5.5 inç me definicion te larte Full HD. Mund te shikoni cdo detaj nga fotot e mrekullueshme te shkrepura nga kamerat 13MP dhe 5MP
Bateri me kapacitet 4100mAh per te punuar disa ore me Smartfonin Xiaomi Redmi Note 4 vetem me nje karikim te plote.
Opsioni per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit

Xiaomi Redmi Note 4 MIUI 8 5.5 inch 4G Phablet Helio X20 2.1GHz Deca Core 3GB RAM 64GB ROM 2.5D Arc Screen Fingerprint Scanner 13.0MP Rear Camera GPS

Xiaomi Redmi Note 4 MIUI 8 5.5 inch 4G Phablet Helio X20 2.1GHz Deca Core 3GB RAM 64GB ROM 2.5D Arc Screen Fingerprint Scanner 13.0MP Rear Camera GPS

 • Specifikimet
 • Marka: Xiaomi
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 3 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 4100mAh
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: 2.5D Arc Screen
 • Permasat (cm): 15.1 x 7.6 x 0.84