Cante Baiheda Blu

11171

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante per laptop-notebook 15.6"

Material  i bute dhe shume cilesor lekure ekologjike.

Ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire.

Xhep i jashtem per dokumenta dhe aksesore.

Mbajtesja e cantes e fortifikuar per te perballuar peshen.

Rrip krahu qe mund te hiqet ose vendoset sipas deshire.

Masa: 39 x 29

Ngjyra blu

Më shumë informacion

Cante per laptop-notebook 15.6"

Material  i bute dhe shume cilesor lekure ekologjike.

Ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire.

Xhep i jashtem per dokumenta dhe aksesore.

Mbajtesja e cantes e fortifikuar per te perballuar peshen.

Rrip krahu qe mund te hiqet ose vendoset sipas deshire.

Masa: 39 x 29

Ngjyra blu