Cante Baiheda Lap-Topi e Zeze

11173

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante per laptop-notebook 15.6"

Material  i bute dhe shume cilesor lekure ekologjike.

Ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire.

Xhep i jashtem per dokumenta dhe aksesore.

Mbajtesja e cantes e fortifikuar per te perballuar peshen.

Masa: 39 x 29

Më shumë informacion

Cante per laptop-notebook 15.6"

Material  i bute dhe shume cilesor lekure ekologjike.

Ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire.

Xhep i jashtem per dokumenta dhe aksesore.

Mbajtesja e cantes e fortifikuar per te perballuar peshen.

Masa: 39 x 29