TOP AEROBIE LLASTIKU

15239

3 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Top i gomuar per ushtrime fizike.

Mund te improvizoni pozicione te ndryshme me ndihmen e tij edhe ne ambjente shtepie.

Material rezistent dhe elastik.

Ngjyra Blu.

Më shumë informacion

Top i gomuar per ushtrime fizike.

Mund te improvizoni pozicione te ndryshme me ndihmen e tij edhe ne ambjente shtepie.

Material rezistent dhe elastik.

Ngjyra Blu.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: