Xiaomi Redmi PRO 64GB

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Xiaomi Redmi PRO 64GB Shiko te zmadhuar

33 990 Lekë

37 990 Lekë

-4 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Smartphone i ri nga Xiaomi Redmi Pro, me Ekran 5.5 inch Oled me rezolucion 1920 x 1080 FullHD.

Me dy kamera kryesore, 13MP dhe 5MP per nje foto perfekte, dhe kamera selfie 5MP.

Redmi Pro vjen me sistemin Android 6.0 Marshmallow.

Super procesori Deca Core 2.3GHz dhe RAM-i 3GB i jep smartfonit performance te larte,e aplikacione dhe lojra.

Memorja e brendshme esht 64GB, e cila te jep mundesine te ruash materiale si foto, video, dokumenta etj.

Perdor versionin e ri te fishave per smartphone, USB Type-C

Suporton karte memorje MicroSD deri ne 256GB (Perdor vendin e SIM2)

GPS

WiFi: 802.11 n wireless network, WIFI Display, WiFi Direct

Bluetooth 4.2

Fingerprint

 • Specifikimet
 • Marka: Xiaomi
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 64 GB
 • RAM: RAM 3 GB
 • Procesori CPU: Deca Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 2.3GHz
 • Kamera Kryesore: Dual 13 MP + 5MP, f/2.0, phase detection autofocus, dual-LED (flash)
 • Kamera Ballore: 5 MP, f/2.0, 1080p
 • Kapaciteti i Baterise: Kapaciteti i Baterise: 4050 mAh
 • Networking: 2G/3G/4G